Naše rodinná chovatelská stanice MillionReasons se nachází v malé vesničce Počedělice v severních Čechách poblíž řeky Ohře a malebné krajiny Českého Středohoří.

Celý svůj život jsem snila o tom, že jednoho dne budu hrdým vlastníkem zlatého retrívra. Toto přání se mi splnilo hned po dosažení plnoletosti, kdy mi můj manžel (tehdy přítel) nadělil k Vánocům právě štěňátko "goldena" bez PP - Archieho. Tady náš příbeh začal...


Opravdovým chovem plemene zlatý retriever jsem se začala zabývat koncem roku 2016, kdy přišla na svět ve své domovské CHS má první fenka Carrie. Původně měla být Carrie jenom dalším členem rodiny, ale osud to zařídil jinak a tak se stalo, že nás goldeni budou doprovázet až do konce našich dnů. Dle toho jsme také uzpůsobili styl našeho života i domova. 
Naše smečka se postupem času rozrostla. Ráda používám citát -"Kam zlatý retrívr jednou packu strčil, jiného psa už nechtěli." 

Psi kompletně změnili můj život a v důsledku toho jsem se rozhodla, že chci rozdávat psům nejenom lásku ale i jim pomáhat. Proto jsem se od minulého roku začala aktivně vzdělávat nejen v tématice okolo chovu samotného, ale i zdraví a genetiky. Také jsem se v návaznosti rozhodla studovat obor Veterinářství. Kromě studia mám za sebou na rekvalifikační kurz Dornovy metody pro psy, balanční cvicení pro psy a potažmo bych se chtěla věnovat fyzioterapii psů a patofyziologii opěrného aparátu psa.

Povaha goldenů mě učarovala natolik, že chci jejich lásku, radost a srdce věčného dítětě rozdávat v podobě zlatých štěňátek dál.