Naše malá, rodinná chovatelská stanice MillionReasons se nachází v malé vesničce Počedělice v severních Čechách.

Celý svůj život jsem snila o tom, že jednoho dne budu hrdým vlastníkem zlatého retrívra. Toto přání se mi splnilo hned po dosažení plnoletosti, kdy mi můj manžel (tehdy přítel) nadělil k Vánocům právě štěňátko "goldena" bez PP - Archieho.
Opravdovým chovem plemene Zlatý retriever jsem se začala zabývat koncem roku 2016, kdy přišla na svět ve své domovské CHS má první fenka Carrie. Původně měla být Carrie jenom dalším členem rodiny, ale osud to zařídil jinak a tak se stalo, že nás goldeni budou doprovázet až do konce našich dnů. Dle toho jsme také uzpůsobili styl našeho života i domova. 
Naše smečka se postupně rozrůstá a dnes ji tvoří 5 dvounožců a 4 zlatí čtyřnožci (Carriee, Daylee, Archie, Prosecco). Ráda používám citát -"Kam zlatý retrívr jednou packu strčil, jiného psa už nechtěli." Povaha goldenů mě učarovala natolik, že chci jejich lásku, radost a srdce věčného dítětě rozdávat v podobě zlatých štěňátek dál. 
Samozřejmě máme i spoustu výstavních i pracovních úspěchů, ale není víc než že jsou naši parťáci šťastní, spokojení a zdraví.