STŘÍHÁNÍ A CVIČENÍ PRO PSY

STŘÍHÁNÍ ZLATÝCH RETRIEVERŮ

Psí výstava je přehlídka krásy a proto je potřeba svého pejska patřičně upravit a připravit. Výstavní grooming je kompletní úprava a střih srsti. 
Poradíme Vám, jak srst těsně před výstavou připravit, aby byl vzhled pejska co nejlepší. Jak vašeho miláčka koupat a čím, jak vyčesat a načesat, jakou kosmetiku použít. Kompletní výstavní poradenství je samozřejmostí.

BALANČNÍ CVIČENÍ SE PSY

Balanční cvičení posiluje hluboko uložené svalstvo (hluboký stabilizační systém), které zajišťuje správné držení těla.
Při BC posilujeme svaly podél páteře, hrudní a břišní svaly. Pravidelným cvičením na balančních pomůckách můžeme také podpořit stabilizaci některých kloubů. Používáme různé balanční pomůcky, např. gymnastické míče, balanční čočky, pěnové podložky apod. 

DORNOVA METODA

Dornova metoda je jemná a šetrná rehabilitační technika, při které se jemně a pomalu vrací obratle a klouby do původní polohy. DM je pro psy jakékoliv velikosti a věku.
Pomocí DM můžeme řešit některé pohybové potíže jako např. horší vstávání zvířete, neochota skákat, kulhání z nezjištěných příčin po vyšetření veterinářem nebo také bolestivost zad. Lze zmírnit potíže s dysplazii kyčelních a loketních kloubů 

PRODEJ KRMIVA 

Nabízíme prodej superprémiových krmiv různých značek. 

VÝROBA VODÍTEK

Ručně vyráběná vodítka - klasické, přepínací, výstavní. 

HANDLING ZLATÝCH RETRIEVERŮ

Chcete zkusit výstavu a nejste si jisti předvedením? Rádi Vám Vašeho čtyřnohého miláčka vystavíme. Pro seznam výstav, kde nás najdete, nás kontaktujte.